Wat doen wij?

Wij zorgen ervoor dat uw medewerkers tijdig worden geïnformeerd over hun pensioen. Dat doen we in elk geval op de volgende manieren:

  • Elke nieuwe werknemer ontvangt binnen drie maanden nadat u hem bij ons hebt aangemeld een welkomstbrief met een korte samenvatting van zijn pensioenregeling (Pensioen 1-2-3);
  • Elke werknemer ontvangt elk jaar een pensioenoverzicht van ons;
  • Op deze website vindt de werknemer begrijpelijke informatie over zijn pensioen, afgestemd op de kring waar zijn werkgever toe behoort;
  • Elke werknemer heeft toegang tot de beveiligde omgeving Mijn Pensioencijfers. Daar vindt hij de pensioenplanner en de pensioenschets. Bovendien kan hij daar zijn eigen pensioenzaken regelen.

En verder…

… Zorgen wij er natuurlijk voor dat uw mutaties snel worden verwerkt en dat u met uw vragen bij ons terecht kunt. Samen zorgen we voor een goed pensioen voor uw medewerkers!

.